SKU: B089CRRKCD
Dostępność: W magazynie
399,82zł 498,18zł

Dostępne opcje

AITITIA Męskie dżinsy z zamkiem błyskawicznym Deco sprane proste dopasowanie - B089CRRKCD

 • Uwaga: pasek nie wchodzi w zakres dostawy.

 • Standardowy rozmiar USA - elegancka moda i wygodne doświadczenie w noszeniu i oferują swobodną i zrelaksowaną mobilność bez żadnych ograniczeń, jak inne dżinsy.

 • Łatwe do dopasowania jeansy Slim Fit Moto Style można nosić na co dzień z płaskimi lub butami i zrelaksowaną koszulką, tworząc prosty, ale modny efekt dla Ciebie.

 • Proszę kupić pod nazwą "AITIA", aby zapewnić jakość, dziękuję!

 • Prać w pralce

 • Marka: Nasze projekty są bezpośrednim wynikiem przepełniającej kreatywności i poczucia indywidualności od młodych dorosłych z XXI wieku.

  Dżinsy nigdy nie umierają można nazwać gwiazdą przez cały rok, jako bardzo szczególny rodzaj odzieży, jego główną cechą jest bardzo długa żywotność, a wartość produktów wraz ze wzrostem długości życia stale rośnie, że stare dżinsy w rzeczywistości powinny być bardziej wartościowe, ale także piękniejsze. Im starsze, tym bardziej gustowne, różni się od ogólnych dżinsów, które są charakterystyczne.  AITIA Super wygodne dżinsy dla motocyklistów zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu. Pochłaniająca pot oddychająca tkanina jest miękka w dotyku i wygodna do codziennego noszenia.

  Dobrze wykonane każda para jeansów motocyklista AITIA wykorzystuje mocne szwy, solidne guziki i zamek błyskawiczny. Łatwe do dopasowania jeansy Slim Fit Moto Style można nosić na co dzień z płaskimi lub butami i zrelaksowaną koszulką, tworząc prosty, ale modny efekt dla Ciebie.

  Standardowy rozmiar USA - elegancka moda i wygodne doświadczenie w noszeniu i oferują swobodną i zrelaksowaną mobilność bez żadnych ograniczeń, jak inne dżinsy.  Uwaga:


  1. Żeberki i panele w stylu motocrossowym sprawią, że będziesz młodszy i bardziej popularny.

  2. Gładki i wytrzymały zamek błyskawiczny, zapewnia komfort noszenia.

  3. Pięć kieszeni, najbardziej klasyczny i wykwalifikowany design.

  4. AITIA męskie ripped Slim Straight Fit Biker Jeans z zamkiem błyskawicznym Deco zostały wykonane przez wyrafinowane rzemiosło i sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy.

  5. Testowane, aby zachować kolor po wielu praniach.

  6. Pasek nie wchodzi w zakres dostawy.