SKU: B09TVYBMGL
Dostępność: W magazynie
179,84zł 254,05zł

Dostępne opcje

ARRIGO BELLO Trampki Męskie buty Treningi na co dzień Walking Wygodna moda Podróż na zewnątrz Lekki rozmiar biznesowy 41-46 - B09TVYBMGL

  • *Komfort i wygoda* Te męskie buty są łatwe do noszenia i zdejmowania, nie będą ocierać Twoich stóp, doskonały komfort bez zawiązanych stóp.

  • *Wzornictwo* Te męskie buty sportowe kształtują pomiędzy ciągiem i dopasowaniem idealnie interpretują ideę amortyzacji uderzeń, która ma wytrzymałą konstrukcję podeszwy i wyściełany język i kołnierz dla ochrony.

  • *Szerokie spektrum zastosowania* Te męskie buty rekreacyjne nadają się na imprezy, spacery, bieganie, fitness, na kemping, do pracy, na randkę, zakupy, do jazdy samochodem, w podróży, dla rodziny i na inne formalne lub nieformalne okazje.

  • Skóra PU (wysokiej jakości skóra PU, miękka w dotyku jak skóra, wygląd wysokiej klasy. Specjalna konstrukcja tłoczenia sprawia, że ​​męskie trampki są bardziej oddychające i zapewniają wygodę podczas noszenia.)

  • Skóra PU (Wysokiej jakości skóra PU, miękka jak skóra, wygląd pierwszej klasy. Specjalnie wytłoczony wzór sprawia, że ​​męskie sneakersy są bardziej oddychające i zapewniają wygodę podczas noszenia.) Materiał siateczkowy (męskie sneakersy są miękkie i odporne na zużycie, co zapewnia wygodne dopasowanie. Doskonała oddychalność i szybkie schnięcie zapewniają, że stopy pozostają świeże i chłodne.) Guma podeszwa (Wykonana z wysokiej jakości Wykonana z gumy, zarówno odporność na ścieranie, jak i wytrzymałość są bardzo dobre. Specjalna faktura, dobry efekt antypoślizgowy, bezpieczniejszy i bardziej stabilny bieg. Zasznuruj (Spraw, aby codzienne męskie buty wyglądały prosto i stylowo i nadają się na okazje biznesowe i wakacyjne. Płaskie (Doskonały komfort bez zmęczonych stóp, które faworyzują Męskie buty do chodzenia są szczególnie odpowiednie na wakacyjne wycieczki, które wymagają długich spacerów, aby chronić stopy.)