SKU: B08X3V4LT4
Dostępność: W magazynie
199,94zł 261,04zł

Dostępne opcje

Axcone Mężczyźni kobiety buty do biegania sportowe trampki poduszka powietrzna amortyzująca codzienne chodzenie siłownia jogging fitness sportowe trampki 35-47EU - B08X3V4LT4

  • Doskonałe materiały: Wysokiej jakości gumowe podeszwy i poduszki powietrzne, tkane cholewki, oddychająca miękka siatka. Drobno szyte dla trwałości.

  • Sportowa poduszka powietrzna: Idealne połączenie poduszki powietrznej i gumowej podeszwy, ergonomii, doskonałej amortyzacji, zapewnia wsparcie stóp i ochronę podczas uprawiania sportów rekreacyjnych.

  • Ultra lekka: Dzianinowa cholewka, oddychająca i miękka siateczka zapewnia oddychalność, utrzymuje stopy suche i wygodne, a jednocześnie jest lekka i pewna siebie.

  • Moda na co dzień: Sprytny design jest modniejszy i piękny. Opływowa konstrukcja jest nie tylko bardziej widoczna w sporcie, ale także najlepszy wybór w życiu rekreacyjnym.

  • Odpowiednie miejsce: Nadaje się do wszelkiego rodzaju sportów i codziennego noszenia, takich jak siłownia, bieganie, spacery rekreacyjne, sport, podróże, na świeżym powietrzu, wędrówki, kemping itp. Lekkie buty i oddychające materiały zapewniają suchość i wygodę po treningu, zapewniając maksymalną pomoc w codziennym dniu witalności!