SKU: B094VJXZG2
Dostępność: W magazynie
170,22zł 214,10zł

Dostępne opcje

bielizna magnetyczne mężczyzn Modalne Bokserki Męskie Majtki Fizjologiczne z Cyrkulacją Magnetyczną Modne Oddychające Majtki 3 SztSize:XXXL,Color:czerwony - B094VJXZG2

  • ◐ Profesjonalne tkaniny sportowe: Dobrze wykonane rajstopy sportowe bez szortów z przezroczystego materiału, wykonane z 80% modalu + 20% spandeksu, mogą zapewnić twojemu ciału odpowiednią kompresję.

  • ◐ Bardzo szeroki pas: bardzo szerokie bokserki z wysokim elastycznym paskiem, bielizna pielęgnacyjna na magnesy, bielizna pielęgnacyjna z gładkimi, płaskimi szwami z magnesami, wysokiej jakości gumki o długości 3,5 cm, które zapewniają całkowite pokrycie podczas zginania, kucania i podnoszenia, pas podtrzymujący skórę nie jest napięty i wygodniejszy.

  • ◐ Pochłaniający pot: w połączeniu z oddychalnością i wygodą, odprowadzający wilgoć materiał zapewnia suchość i umiarkowany klimat, jest pełny i stylowy, doskonale dopasowuje się i doskonale modeluje brzuch, idealne bokserki do zginania i rozciągania, w części wspólnej mody.

  • ◐ Niełatwo zdeformowane: wysokiej jakości elastyczne, bardziej nie ciasne, te bokserki zapewniają Ci poczucie bez obciążenia seksowne magnetyczne bokserki kompresyjne rozluźniające mięśnie, szczególnie odpowiednie na gorące lato, po kilku praniach nadal w formie.

  • ◐ Okazje: Bokserki magnetyczne zwiększają wydajność podczas uprawiania fitnessu, biegania i sportów bokserskich, zapewniają dobrą oddychalność i wygodę noszenia.