SKU: B09BJ6Y1L7
Dostępność: W magazynie
138,96zł 204,60zł

Dostępne opcje

Buty do biegania Sport Zawody Trening szlakowy Mężczyźni Kobiety Kosz Trampki Bieganie na świeżym powietrzu Sport Fitness Buty gimnastyczne Czarne 41 EU - B09BJ6Y1L7

  • 【Lekki, oddychający materiał wierzchni buta】 Oddychający, dzianinowy materiał wierzchni zapewnia ultralekkie, miękkie i wygodne wsparcie. Materiał cholewki buta wentylacyjnego utrzymuje stopy suche i oddychające, tworzy zdrowy i komfortowy klimat dla stopy, aby cieszyć się sportem w pełnej swobodzie. Wygodny i oddychający materiał zapewnia niezwykłe wrażenia sportowe.

  • 【Podeszwy amortyzowane powietrzem】 Antypoślizgowe podeszwy z poduszką powietrzną mają wrażliwy odrzut, zmniejszają stres treningowy i chronią kostkę. Dzięki wytrzymałej gumowej podeszwie, silnej adsorpcji na nawierzchniach drogowych, stabilnemu podparciu i skutecznej amortyzacji podczas uprawiania sportu, stopa zapewnia najlepsze wsparcie podczas ruchu.

  • 【Obowiązujące okazje】 Stylowa i lekka konstrukcja do biegania, spacerów, wędrówek, podróży, biwakowania, sportów na świeżym powietrzu, wypoczynku, joggingu, koszykówki i codziennych czynności.

  • 【Fashion Look】 Te buty są dostępne w różnych kolorach, a osoby o różnych preferencjach zawsze znajdą kolor, który im się podoba. Unikalny design zawsze przyciąga uwagę innych. Bardzo łatwo jest połączyć swój strój.

  • 【Obsługa klienta】 Drogi przyjacielu, jako odpowiedzialny sprzedawca, AICARE zobowiązuje się do zapewnienia naszym klientom 100% doświadczenia z produktami i obsługi klienta. Jeśli masz jakiekolwiek problemy po zakupie naszych produktów, skontaktuj się z nami bezpośrednio, postaramy się rozwiązać Twój problem. i niech uśmiech wróci na twoją twarz.