SKU: B09BQ3S53Q
Dostępność: W magazynie
399,59zł 476,98zł

Dostępne opcje

Damskie szpilki ryby sandały usta Gritt Lace-up Otwarte palcee Pojedyncze buty Lato Asakuchi 12 cm Panna młoda Galwaniocze korzeniowe sandały szpilki na imprezę Bar Mitzvah,Color,39EU - B09BQ3S53Q

 • ▽ [Styl]] Buty są proste, nowoczesne i niskie. Modne usta rybne buty na wysokim obcasie, Gritt Material Design jest nowa i wyjątkowa, pokazując elegancki temperament, pozwala stać się ostrością publiczności. Płytki design ust zapewnia, że ​​nadal masz wystarczającą komfort w ważnych dniach ..

 • ▽ [Materiał]] Górny materiał: Gritt; Wewnętrzny materiał: Mikrofibry; Wkładka Materiał: Mikrofibry; Podeszwy materiał: Guma ..

 • ▽ [Rozmiar]] Heel Wysokość: 12 cm; Styl obcasowy: galwanizacja obcasa korzenia; zamknięta: Lace-up ..

 • ▽ [Zakres zastosowania] Nadaje się do specjalnych okazji, takich jak ceremonia, imprezy wieczorowe, imprezy, druhny, śluby ślubne, sukienki balowe itp i modne buty sprawiają, że każdy dzień pełen szczęścia ..

 • ▽ [Przypomnienie]] Ze względu na problemy z konwersją wielkości, zapoznaj się z informacjami o rozmiarze przed złożeniem zamówienia. (Buty w naszym sklepie są standardowymi rozmiarami CN. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami za darmo.)

 • Wykwintne buty na wysokim obcasie utrzymują Cię w najlepszym stanie przez cały czas, eleganckie i modne buty na wysokim obcasie pokazują swoje piękno, sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjny, i dogadać się z innymi bardziej pewnie i spokojnie.
  Uwaga: Ze względu na problemy z konwersją wielkości, zapoznaj się z wykresem rozmiaru przed złożeniem zamówienia. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.


  Szczegół:
  Kategoria produktu: Wysokie obcasy
  Górny materiał: Gritt
  Materiał wewnątrz: mikrofibry
  Wyłączny materiał: guma
  Unikalne rzemiosło: Buty samoprzylepne
  Kształt pięty: galwaniczna pięta korzenia
  Wysokość pięty: 12 cm
  Popularny element: klamra
  Rozmiar: 35eu, 36eu, 37eu, 38eu, 39eu, 40eu, 41eu, 42eu, 43eu
  Kształt palców: usta ryb
  Kolor: złoto, srebrny, czerwony, kolor


  Możesz dostać:
  1 * Damskie szpilki (para)