SKU: B09N3RBG67
Dostępność: W magazynie
137,04zł 206,60zł

Dostępne opcje

Dopasowane dżinsy nowe dżinsy męskie klasyczne męskie na co dzień średni stan proste dżinsy długie spodnie wygodne spodnie odzież męska męskie dżinsy z niskim stanem - B09N3RBG67

  • Opisy produktu: Materiał: Tencel. Typ wzoru: jednolity. Styl: codzienny. Dekoracja: kieszenie. Typ talii: niska.

  • Wartość 1: dżinsy, które zostały noszone przez pokolenia ludzi, mogą lepiej pokazać jej klasę i ponadczasowość. Każda z nich zapewnia znakomity proces cięcia uda, naturalną prostotę, porządną i stylową. Jest tylko para spodni, inne zdjęcia nie są dołączone.

  • Wartość 2: Przyjazne przypomnienie: Proszę prać w niskiej temperaturze, nie mieszać innych ubrań z różnymi kolorami, zaleca się pranie w tym samym kolorze. Ze względu na różne metody pomiaru może wystąpić błąd 1-3 cm. Ze względu na różnicę między monitorami komputerów i oświetleniem, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywistego koloru produktu, dziękujemy za wyrozumiałość. Przed zakupem zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów.

  • Wartość 3: niski klucz i klasyczny jest podstawowym powodem, dla którego ta para dżinsów może stać się wieczna. Bez względu na to, jak się przebierzesz, idealnie pasuje do wszystkich Twoich stylizacji. Jest to ważny wybór, aby wziąć udział w spotkaniu przyjaciół.

  • Wartość 4: modne i luksusowe elementy sprawiają, że olśniewasz przy każdej okazji, takiej jak imprezy, kluby nocne, randki, szkoła, kolejki itp. Używamy miękkich, wygodnych i trwałych materiałów, aby stworzyć dla Ciebie wygodne dżinsy.