SKU: B08TTBMLFW
Dostępność: W magazynie
176,40zł 209,21zł

Dostępne opcje

llzshoutao Jesień i zima polarowa bluza męska odzież sportowa wiatroszczelna gruba ciepła luźna [email protected] - B08TTBMLFW

 • Ta męska jesienna kurtka polarowa i luźna bluza jest wykonana z miękkiego materiału wełnianego, ciepła jesienią, zimna zimą i nie mechaci się

 • Kurtka softshell dla mężczyzn z wiatroszczelną regulacją ciepła i wilgotności – nadaje się do zimnej pogody

 • Kurtki outdoorowe do aktywności na świeżym powietrzu i sportowych: wędrówki, kolarstwo górskie, sporty na świeżym powietrzu, wędkowanie i wiele innych.

 • Wszechstronna funkcja do dostosowania do zmieniających się warunków pogodowych/swoboda ruchów, elastyczna tkanina

 • Można prać w pralce lub prać ręcznie

 • Męska jesienna kurtka rekreacyjna kurtka polarowa kurtka rekreacyjna
  Nasze taktyczne kurtki polarowe i kurtki sportowe zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i zostały zaprojektowane tak, aby w zimnej pogodzie były ciepłe i wygodne.
  Aby zapewnić trwałość kurtki, składa się ze specjalnie opracowanego, odpornego na ścieranie polaru poliestrowego. Ta stylowa, a mimo to zabawna kurtka polarowa Cię nie zawiedzie.
  Ze względów taktycznych, bezpieczeństwa, wiatrówki i aktywności na świeżym powietrzu, które wymagają ciepła, komfortu i funkcjonalności, zaleca się stosowanie odzieży zimowej. Jest to również najlepszy prezent dla ukochanej osoby lub ojca.
  Wskazówka: Nasze rozmiary nie są standardowym rozmiarem, dlatego na zdjęciu szczegółowym znajdziesz tabelę rozmiarów. Przed złożeniem zamówienia należy dokładnie sprawdzić tabelę rozmiarów na szczegółowym rysunku.
  Wskazówka: Wszystkie dane dotyczące rozmiaru odnoszą się do rozmiaru odzieży, a nie do rozmiaru ciała. Proszę zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów i wybrać rozmiar nieco większy niż obwód klatki piersiowej.
  Wskazówka: Przed złożeniem zamówienia proszę sprawdzić adres dostawy i numer telefonu.