SKU: B09F6XZ266
Dostępność: W magazynie
88,17zł 158,17zł

Dostępne opcje

Statek Lato Sprzedaż Spodenki Mężczyźni Proste Sporty Sportowe Męskie Pant - B09F6XZ266

 • 1: Czy lekkie spodenki z wkładką. Główne ciało zbudowane z siatki, która jest niezwykle lekka,

 • 2: Oddychający i wędrówki. Wkładka zbudowana z elastanu, zastrzeżonej wysokiej jakości tkaniny, która jest super miękki, rozciągliwy i dotkliwy.

 • 3: Sprawdź ostrożnie wykres rozmiaru przed zakupem przedmiotu, jeśli nie wiesz, jak wybrać rozmiar, skontaktuj się z naszą obsługą klienta

 • 4: Odczekaj 2-3 cm różnic z powodu pomiaru ręcznego.

 • 5: Wybierz większy rozmiar, jeśli rozmiar między dwoma rozmiarami.

 • Moda na co dzień, prosty i hojny. Miękka tkanina dla skóry, wygodna i hojna, górna część ciała jest bardziej energetyczna, podkreślając temperament, proste i zdolne, elastyczne i wygodne.
  gładkie i delikatne. Prosty projekt stylu zmienia zwykły, swobodny i wszechstronny. Przyjmuje profesjonalną konstrukcję krawędziową z czterema igłą, a elastyczność nie jest napięta. Ma pewien stopień relaksu, lekkiej skóry, dobrego zużycia i antypalącego się. Czas wolny, życie jakość.
  Wykwintne wykonanie, proste i hojne, modne i modne. Gładkie linie, delikatny dotyk, wygodny i wszechstronny.
  Projekt jest prosty i modny, a jest komfortowo nosić Niezależnie od tego, czy czujesz się komfortowo na kanapie, uprawiając sporty na boisku do koszykówki lub noszenie na ulicy, jest bardzo wygodne, możesz zachować ciepło i można je łączyć na wiele sposobów.
  Jest to jeden z najbardziej przypadkowych ubrań chcesz. Wygodne, praktyczne, stylowe style i krawiectwo są różne.