SKU: B09YDB5CVZ
Dostępność: W magazynie
100,85zł 148,96zł

Dostępne opcje

Wiosenne damskie trampki muchowe tkane oddychające buty na rzepy na co dzień z siateczki wygodne płócienne buty modne buty sportowe buty z siateczki,Pink-37 - B09YDB5CVZ

 • Pomaga kontrolować stabilizować i równoważyć formowalne ciepło stopy zapewniając indywidualne dopasowanie. Amortyzuje wstrząsy i zmniejsza tarcie poprawiając ogólny komfort stopy.

 • Pomaga kontrolować stabilizować i równoważyć formowalne ciepło stopy zapewniając indywidualne dopasowanie. Amortyzuje wstrząsy i zmniejsza tarcie poprawiając ogólny komfort stopy.

 • Wkładka z pianki memory z podwójną wyściółką typu poduszka jest bardzo miękka. A buty są łatwe do dopasowania. Wkładka z pianki memory ma dobrą elastyczność. Dodatkowo pomaga utrzymać stopy w chłodzie i wygodzie gdy jesteś w drodze. A buty są łatwe do dopasowania.

 • But sprawia że ​​chód jest bardziej spójny i utrzymuje się na nogach przez wiele godzin bez wysiłku i braku równowagi. Oferując skuteczną antypoślizgowość nasza ekskluzywna technologia antypoślizgowa zapewnia pewny chwyt stopy zapewniając przyczepność której potrzebujesz aby zachować bezpieczeństwo.

 • Antypoślizgową podeszwę EVA wykonaną z elastycznej gumy można dowolnie wyginać. Miękki i wygodny zapiętek ze spandexu pozwala na naturalny ruch stopy.

 • Specyfikacja:
  Materiał wierzchni: tkanina muchowa
  Kształt palca: okrągły palec u nogi
  Kategoria produktu: buty z siatki
  Szerokość buta: średnia
  Twardość podeszwy: miękka
  Kolor: czerwony czarny niebieski różowy.
  Okazje: na co dzień w podróży codziennie

  Paczka zawiera:
  1 x damskie wiosenne trampki na co dzień oddychające buty sportowe

  Notatka:
  1. Wybierz rozmiar zgodnie z typem stopy.
  2. Jeśli masz jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie zapewnimy Ci najlepsze rozwiązanie dziękuję.